Literki materiałowe | Fabric letters

2Kolorowe literki są piękną dekoracją dziecięcego pokoju, ale świetnie wyglądają także w salonie czy sypialni. Mogą ozdobić ścianę, łóżeczko dziecięce, oznaczyć drzwi pokoju imieniem właściciela – w ich zastosowaniu ogranicza nas tylko wyobraźnia!:-)

Idealnie nadają się także na specjalne okazje: na pierwszy prezent dla nowonarodzonego maluszka, parapetówkę (zwłaszcza, gdy odwiedzamy rodziców z małym dzieckiem, ale nie tylko), a nawet na wieczór panieński!;-)

fabric_letters_in_a_box_wmLiterki wykonane są z bawełny, z wypełnieniem z kulki poliestrowej. U góry każdej literki wszyta jest tasiemka bawełniana w korespondującym kolorze (może być w formie pętelki lub dwóch tasiemek do samodzielnego zawiązania). Tasiemka może być także rypsowa (wygląda bardziej elegancko, ale w wersji do związywania może się rozwiązywać po jakimś czasie, jest nieco bardziej śliska niż bawełniana).

Wysokość każdej literki to ok 15-17cm. Zestaw opakowany w pudełko (zestawy do 3 literek w pudełku z okienkiem, powyżej 3 literek bez okienka).

Tagged on:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *